Standen

Overgangsklasse B

TeamWEDWGVP+-+/-
1Unitas / Perspectief 111100120313210103
2De Meeuwen 1118121730724859
3DOS 1114251027724334
3Wit-Blauw / Green Organics 11150610240256-16
3AVO 11150610219249-30
4OWK 1114169263270-7
5Amicitia 1113268225264-39
6ASVD | PV Systems 1112094230334-104

KNKV Reserve 1e klasse A

TeamWEDWGVP+-+/-
1KZ / Thermo4U 5119021826421945
2SCO 311623142152087
3Heerenveen 3115331322521411
4KIOS 212525122602564
5AVO 31242610230235-5
6AKC 2103167187215-28
6Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3103167187205-18
7ZKC '19 2113177235251-16

KNKV Reserve 1e klasse B

TeamWEDWGVP+-+/-
1Sparta 2118211823519342
2DOS 2117221621920217
3De Meeuwen 2116321325519560
4AVO 21151511211217-6
5OWK 21142510192196-4
6Wit-Blauw / Green Organics 2113177194222-28
6Amicitia 2112367163198-35
7ASVD | PV Systems 2112094178224-46

KNKV Reserve 3e klasse A

TeamWEDWGVP+-+/-
1SIOS 21110012024616383
2Rodenburg 2117221618916722
3HHV 2117131519215141
4OKO / Bies 31152412176195-19
5De Parabool 51142510168185-17
6Apeldoorn 3114078174190-16
7AVO 4111375143175-32
8Kinea 21110102149211-62

KNKV Reserve 4e klasse A

TeamWEDWGVP+-+/-
1LDODK / Rinsma Fashion 598011617811365
2KIOS 3115331319918811
3TFS 396121217415519
4AVO 510514111731649
5De Pein 2104068145171-26
6OKO / Bies 4101274145195-50
7DWA / Argo 291173124152-28

KNKV Reserve 4e klasse D

TeamWEDWGVP+-+/-
1LDODK / Rinsma Fashion 496211415011337
2It Fean / Boelenslaan 2107031419213854
3Oerterp / VKC 2106131317516312
4AVO 694321117313043
5DWA / Argo 3102175131190-59
6De Parabool 692074126149-23
7Lintjo 292163108172-64

Breedtekorfbal Senioren poule 203

TeamWEDWGVP+-+/-
1Akc '54 1118031616811850
2Nic. 5116321518314934
3AVO 7107031413912118
4SDO 2105231214012515
5Club Brothers 41151511116126-10
6Hoogkerk 4113268136156-20
7Wez Handich / Dow 7113086127170-43
8De Pein 4112094112156-44

Midweek poule 003

TeamWEDWGVP+-+/-
1Vitesse MW111110022263116147
2AVO MW2117131516815315
3Ritola MW197021413411123
4SDO MW1104068146158-12
5Nic. MW1114078148169-21
6Roreko MW1102175103152-49
7Moedig Voorwaarts MW21000100104207-103

Midweek poule 008

TeamWEDWGVP+-+/-
1AVO MW18800161438162
2KIA MW110703141369739
3Niek MW1106131314011624
4Vefo MW1106041212510817
5Moedig Voorwaarts MW1104159111128-17
6Noveas MW1102084109138-29
7ZKC '19 MW1100010076172-96

A-junioren Hoofdklasse B

TeamWEDWGVP+-+/-
1DVO / Accountor A113120124340228112
2DOS '46 A113110222368266102
3AVO A11370614276283-7
3KCC A11370614278280-2
3Wageningen A113706142982908
4LDODK / Rinsma Fashion A113607122892836
5KVS / Maritiem A11320114271332-61
6DeetosSnel A11300130222380-158

A-junioren Overgangsklasse A

TeamWEDWGVP+-+/-
1Harkema / Invicta A111110022355172183
2De Meeuwen A1118031628022258
2DVO / Accountor A2118031625022624
3Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2116141326622244
4Unitas / Perspectief A1115151127122645
5AVO A2112094191319-128
5Oost-Arnhem A1112094217318-101
6DOS '46 A21110102186311-125

Breedtekorfbal Junioren poule 001

TeamWEDWGVP+-+/-
1HHV A19801161277948
2Thrianta A19801161237746
3SDO A19603121098623
4AVO A39504101451432
5WSS A1113177133154-21
6Hoogkerk / Nic. A3102084117156-39
7Vitesse A29018165124-59

B-aspiranten Hoofdklasse A

TeamWEDWGVP+-+/-
1Heerenveen B113121025329161168
2DOS '46 B11311112326620957
3AVO B1139041827823246
4LDODK / Rinsma Fashion B1137061425322330
5Dindoa B11350810193264-71
5DOS Kampen / Veltman B11350810219236-17
6Unitas / Perspectief B11311113194281-87
7De Meeuwen B1130112-1162288-126

B-aspiranten 2e klasse A

TeamWEDWGVP+-+/-
1SIOS B111920201579265
2DWA / Argo B1117131513810731
3OKO / Bies B2116231412811018
4Harich B111425101101082
5DOS '46 B2114169115129-14
6AVO B2114078116151-35
6It Fean / Boelenslaan B1113268116141-25
7Hoogkerk / Nic. B2112094108150-42

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 001

TeamWEDWGVP+-+/-
1EKC 2000 B18800161085751
2Stadskanaal '74 B1107211613810632
3Ritola B19513111108624
4SDO B11050510105109-4
5Hoogkerk / Nic. B39315787111-24
6Korwi B1920747197-26
7AVO B39009064117-53

C-aspiranten 1e klasse A

TeamWEDWGVP+-+/-
1DOS '46 C1101000201566789
2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C19711151165363
3AVO C110613131088226
4DOS Kampen / Veltman C1940587287-15
5Heerenveen C210127468119-51
6Drachten / van der Wiel C19117356112-56
6De Wâlden C19117350106-56

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 003

TeamWEDWGVP+-+/-
1DWA / Argo C110100020953362
2Zunobri C1970214614219
3AVO C2960312584315
4ROG C110505104972-23
5Dow C1920743658-22
6Drachten / van der Wiel C41020843847-9
7Leeuwarden / Wez Warber en Fluch C2910822870-42

D-pupillen Hoofdklasse A

TeamWEDWGVP+-+/-
1LDODK / Rinsma Fashion D11111002218766121
2Heerenveen D111713151339538
2De Meeuwen D1117131514510639
3Unitas / Perspectief D111704141111092
4Apeldoorn D111416998112-14
4NKC '51 D111416987125-38
5Devinco D111209496131-35
6AVO D1110011082195-113

Breedtekorfbal D-pupillen poule 001

TeamWEDWGVP+-+/-
1Ritola D19900181264878
2Roreko D110802161326567
3Elko D110604126772-5
4SCO D29405874668
5SIOS D2940586365-2
6AVO D21020846799-32
7EKC 2000 D19009015129-114

Breedtekorfbal D4-pupillen poule 03

TeamWEDWGVP+-+/-
1Korwi D1871015984751
2Spes D1862014774928
3AVO D38404865641
4Roda '70 D1830566172-11
5Noordenveld D1820646590-25
6Dio D1801714286-44

E-pupillen poule 001

TeamWEDWGVP+-+/-
1Ritola E199001818939150
2Des E11171315907218
3WSS E1106041287825
4Hoogkerk / Nic. E410514117071-1
5Nic. E2931575175-24
6AVO E21021755198-47
7Zunobri E19009023124-101

E-pupillen poule 002

TeamWEDWGVP+-+/-
1Ritola E299001818648138
2Stadskanaal '74 E19801161335776
3Roda '70 E110514111217348
4Nic. E31051411927913
5Zunobri E2821553375-42
6DWA / Argo E110127429133-104
7AVO E310019111140-129

E-pupillen poule 017

TeamWEDWGVP+-+/-
1AVO E110910191294980
2Elko E110901181195762
3SCO E110604121399049
4ZKC '19 E2931575366-13
5Noveas E11031679195-4
6KIOS E110208447131-84
7Moedig Voorwaarts E19018127117-90

F-pupillen poule 001

TeamWEDWGVP+-+/-
1WSS F199001814342101
2Ritola F29801161186355
3Oerterp / VKC F11050510997029
4Sparta F1941498088-8
5Ritola F1104068100109-9
6AVO F1921655694-38
7Roda '70 F1100010035165-130