Programma

dinsdag 25 februari 2020

TijdWedstrijdAccommodatieScheidsrechterVerzameltijd
25/02 20:30Vitesse MW1 - AVO MW2Drenthehal 19:30

donderdag 27 februari 2020

TijdWedstrijdAccommodatieScheidsrechterVerzameltijd
27/02 21:00AVO MW1 - Vefo MW1Marsdijk 20:30

zaterdag 29 februari 2020

TijdWedstrijdAccommodatieScheidsrechterVerzameltijd
29/02 10:00AVO F1 - Oerterp / VKC F1Kloosterveste 09:30
29/02 10:00SCO D2 - AVO D2De Oolde Steense 08:45
29/02 10:00AVO E3 - DWA / Argo E1Kloosterveste 09:30
29/02 10:55Harich B1 - AVO B2De TrimeJ. Visser09:10
29/02 11:00AVO D1 - De Meeuwen D1Kloosterveste 10:30
29/02 11:15AVO A2 - De Meeuwen A1MarsdijkJ. Niezink10:15
29/02 11:15Roda '70 D1 - AVO D3Brede school Noord 09:55
29/02 11:30Noveas E1 - AVO E1De Waterwijck 10:15
29/02 12:00AVO C2 - Leeuwarden / Wez Warber en Fluch C2Kloosterveste 11:15
29/02 12:20LDODK / Rinsma Fashion B1 - AVO B1KortezwaagM. van Veen10:35
29/02 12:50AVO 4 - HHV 2MarsdijkAR. Dalmolen12:20
29/02 13:00AVO C1 - Heerenveen C2Kloosterveste 12:15
29/02 14:00AVO B3 - Stadskanaal '74 B1Kloosterveste 13:15
29/02 14:15AVO 3 - Heerenveen 3MarsdijkP. Okken13:30
29/02 14:55LDODK / Rinsma Fashion A1 - AVO A1KortezwaagBas van Meerveld13:10
29/02 15:30AVO 2 - Wit-Blauw / Green Organics 2MarsdijkR. Turk14:30
29/02 17:00AVO 1 - Wit-Blauw / Green Organics 1MarsdijkR. de Vries16:00
29/02 18:35AVO 6 - LDODK / Rinsma Fashion 4MarsdijkHans Warris17:50

zondag 1 maart 2020

TijdWedstrijdAccommodatieScheidsrechterVerzameltijd
01/03 10:30AVO 7 - Wez Handich / Dow 7Marsdijk 10:00

dinsdag 3 maart 2020

TijdWedstrijdAccommodatieScheidsrechterVerzameltijd
03/03 20:30Niek MW1 - AVO MW1De Marse 19:30

donderdag 5 maart 2020

TijdWedstrijdAccommodatieScheidsrechterVerzameltijd
05/03 21:00AVO MW2 - SDO MW1Marsdijk 20:30

zaterdag 7 maart 2020

TijdWedstrijdAccommodatieScheidsrechterVerzameltijd
07/03 10:00AVO E2 - Des E1Kloosterveste 09:30
07/03 10:00AVO E1 - KIOS E1Kloosterveste 09:30
07/03 10:00AVO D3 - Korwi D1Kloosterveste 09:30
07/03 11:00AVO D2 - Roreko D1Kloosterveste 10:30
07/03 11:00ROG C1 - AVO C2Beyum 09:45
07/03 11:50Sparta F1 - AVO F1Rodenburghal 10:50
07/03 12:00AVO B2 - DOS '46 B2Kloosterveste 11:15
07/03 13:00AVO A3 - WSS A1Kloosterveste 12:15
07/03 13:40Apeldoorn D1 - AVO D1Zuiderpark 12:00
07/03 14:00Stadskanaal '74 E1 - AVO E3De Spont 12:50
07/03 14:15Dindoa B1 - AVO B1Dindoa-halJWJ. Oostveen12:03
07/03 14:55Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1 - AVO C1De Twine 13:15
07/03 15:25ASVD | PV Systems 2 - AVO 2‘t DokB. Hooijer13:10
07/03 15:25DVO / Accountor A2 - AVO A2DVO-hal Hulleman, M.12:45
07/03 16:10It Fean / Boelenslaan 2 - AVO 6SurventohalH. Brouwer14:45
07/03 16:40ASVD | PV Systems 1 - AVO 1‘t DokR. Kloosterman14:25
07/03 17:00Wageningen A1 - AVO A1Het BinnenveldM.S. de Groot14:10

zondag 8 maart 2020

TijdWedstrijdAccommodatieScheidsrechterVerzameltijd
08/03 11:30OKO / Bies 4 - AVO 5De Veste 10:20
08/03 12:40OKO / Bies 3 - AVO 4De Veste 11:30
08/03 13:00SCO 3 - AVO 3De Oolde SteenseJ. de Boer11:30
08/03 13:00SDO 2 - AVO 7Sporthal 12:00

donderdag 12 maart 2020

TijdWedstrijdAccommodatieScheidsrechterVerzameltijd
12/03 19:30Ritola MW1 - AVO MW2De Zwet 18:35
12/03 21:00AVO MW1 - KIA MW1Marsdijk 20:30

zaterdag 14 maart 2020

TijdWedstrijdAccommodatieScheidsrechterVerzameltijd
14/03 09:00Zunobri E1 - AVO E2Quicksilver S 07:45
14/03 10:00AVO F1 - Sparta F1Kloosterveste 09:30
14/03 10:00AVO E3 - Nic. E3Kloosterveste 09:30
14/03 11:00AVO D1 - NKC '51 D1Kloosterveste 10:30
14/03 11:00Elko E1 - AVO E1De Brug 09:50
14/03 11:00AVO B1 - De Meeuwen B1Marsdijk 10:00
14/03 11:45Noordenveld D1 - AVO D3De Hullen 10:45
14/03 12:00AVO C2 - Drachten / van der Wiel C4Kloosterveste 11:15
14/03 12:30AVO A2 - Unitas / Perspectief A1Marsdijk 11:30
14/03 13:00AVO B3 - SDO B1Kloosterveste 12:15
14/03 14:00HHV A1 - AVO A3De Marke 12:45
14/03 14:15AVO A1 - DeetosSnel A1Marsdijk 13:15
14/03 15:50AVO 2 - Amicitia 2Marsdijk 14:50
14/03 17:15AVO 1 - Amicitia 1Marsdijk 16:15
14/03 18:10SIOS B1 - AVO B2De Oolde Steense 16:40
14/03 18:45AVO 6 - De Parabool 6Marsdijk 18:00

zondag 15 maart 2020

TijdWedstrijdAccommodatieScheidsrechterVerzameltijd
15/03 10:15AVO 7 - Hoogkerk 4Marsdijk 09:45
15/03 11:30AVO 4 - Kinea 2Marsdijk 11:00

dinsdag 17 maart 2020

TijdWedstrijdAccommodatieScheidsrechterVerzameltijd
17/03 21:10Vefo MW1 - AVO MW1N Wessels Boerhal 20:10

donderdag 19 maart 2020

TijdWedstrijdAccommodatieScheidsrechterVerzameltijd
19/03 21:00AVO MW1 - Niek MW1Marsdijk 20:30

zaterdag 21 maart 2020

TijdWedstrijdAccommodatieScheidsrechterVerzameltijd
21/03 10:00AVO E1 - Moedig Voorwaarts E1Kloosterveste 09:30
21/03 10:00AVO F1 - Ritola F1Kloosterveste 09:30
21/03 10:50DWA / Argo C1 - AVO C2Ripperdahal 09:25
21/03 11:00AVO D3 - Spes D1Kloosterveste 10:30
21/03 11:00AVO E3 - Roda '70 E1Kloosterveste 10:30
21/03 11:55DWA / Argo B1 - AVO B2Ripperdahal 10:30
21/03 12:00AVO D2 - Ritola D1Kloosterveste 11:30
21/03 12:00Hoogkerk / Nic. B3 - AVO B3Europark 10:55
21/03 12:15SDO A1 - AVO A3Sporthal 11:00
21/03 13:00AVO D1 - Unitas / Perspectief D1Kloosterveste 12:30
21/03 14:00AVO A2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2Marsdijk 13:00
21/03 14:00AVO C1 - De Wâlden C1Kloosterveste 13:15
21/03 14:15DWA / Argo 3 - AVO 6Ripperdahal 12:50
21/03 15:10Ritola E1 - AVO E2De Zwet 14:15
21/03 15:30AVO 2 - Sparta 2Marsdijk 14:30
21/03 17:00AVO 1 - Unitas / Perspectief 1Marsdijk 16:00

zondag 22 maart 2020

TijdWedstrijdAccommodatieScheidsrechterVerzameltijd
22/03 13:00AKC 2 - AVO 3Sluiskade 11:05
22/03 13:15Rodenburg 2 - AVO 4Rodenburghal 12:15
22/03 14:35Nic. 5 - AVO 7Europark 13:45
22/03 15:10TFS 3 - AVO 5Dûnoard 14:00

donderdag 26 maart 2020

TijdWedstrijdAccommodatieScheidsrechterVerzameltijd
26/03 21:00AVO MW1 - Moedig Voorwaarts MW1Marsdijk 20:30

zaterdag 28 maart 2020

TijdWedstrijdAccommodatieScheidsrechterVerzameltijd
28/03 09:15Roda '70 F1 - AVO F1Brede school Noord 07:55
28/03 10:00Heerenveen D1 - AVO D1Blauw-Wit hal 08:30
28/03 10:00AVO C2 - Zunobri C1Kloosterveste 09:15
28/03 11:00AVO B3 - Korwi B1Kloosterveste 10:15
28/03 11:10Drachten / van der Wiel C1 - AVO C1SNIJ Noord Hal 09:40
28/03 12:00AVO B2 - It Fean / Boelenslaan B1Kloosterveste 11:15
28/03 13:00AVO A3 - Vitesse A2Kloosterveste 12:15
28/03 13:05Oost-Arnhem A1 - AVO A2Valkenhuizen onbekend
28/03 14:10EKC 2000 D1 - AVO D2Bargeres 12:40
28/03 15:00AVO 4 - De Parabool 5Marsdijk 14:30
28/03 16:20AVO 6 - Oerterp / VKC 2Marsdijk 15:35
28/03 19:00De Meeuwen 2 - AVO 2Meeuwen-hal 16:40
28/03 20:25De Meeuwen 1 - AVO 1Meeuwen-hal 18:05

zondag 29 maart 2020

TijdWedstrijdAccommodatieScheidsrechterVerzameltijd
29/03 10:50AVO 7 - De Pein 4Marsdijk 10:20
29/03 12:00AVO 5 - De Pein 2Marsdijk 11:30
29/03 13:20AVO 3 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3Marsdijk 12:35